English Русский Беларусь Казахстан

Theseus Lab

Theseus Lab je rychle se rozvíjející společnost poskytující služby v oblasti výroby, dodávky, montáže, seřizování, spouštění a technické podpory hi-tech produktů v odvětvích chemie, měření, vzdělávání, automatizace, telekomunikace. Jedním z hlavních poslání společnosti je přesun špičkových technologií na trhy s tranzitivní ekonomikou.

Telefon: +420 296 348-840
Email: mail@theseuslab.cz

SKUPINA SPOLEČNOSTÍ
Theseus Lab®
Theseus Lab působí na mnoha trzích se špičkovými technologiemi. Díky kvalifikovanému týmu a promyšlené strategii patří mezi regionální lídry dodávek hi-tech produkce na trhy s tranzitivní ekonomikou v oblasti měření, telekomunikací, chemie, automatizace a vzdělávání. Nabízíme produkci více než 100 značek. Sledujeme všechna inovativní řešení ve svých oblastech, abychom je jako první nabídli svým klientům, provádíme průzkum neobsazených a bezkonkurenčních sfér na regionálních trzích spojených s moderními technologiemi. V nejbližší době můžeme očekávat, že se objeví nové směry činnosti našich společností.
16 letna trhu
24 ochrannáznámka
135 značky
89 zaměstnanec
2527 zákazník
K dnešnímu dni se společnost nezabývá jen dodávkami, ale také investuje vlastní prostředky do výroby, která důstojně konkuruje produktům věhlasných značek. Některé výrobky nemají obdoby.

Jak rosteme

Novinky

Možnosti Theseus Lab: dodávky zařízení s pokročilou technologií

news theseus lab

Naše společnost dokončila projekt dodávky systému s jedinečnou technologií bezzávadného finálního čištění a megazvukového čištění.

Účast Тheseus Lab na konferenci „Buněčná biologie a biotechnologie rostlin“

conference Cytobiology and Plant Biotechnology

Тheseus Lab byla generálním sponzorem Mezinárodní vědecko-praktické konference „Buněčná biologie a biotechnologie rostlin“.

Тheseus Lab na konferenci Analytika RB 2018

Analytics RB-2018

Společnost Тheseus Lab byla generálním sponzorem vědecké konference o analytické chemii v Minsku.

Theseus Lab je autorizovaným zástupcem společnosti LDetek

LDetek logo

Zastupujeme zařízení pro plynovou chromatografii a příslušenství LDetek v Bělorusku, v zemích SNS a v České republice.

Kontakty

+420 296 348-840

mail@theseuslab.cz

Václavské náměstí 808/66, Nové Město, 110 00 Praha 1, Czech Republic