English Русский Беларусь Казахстан

Theseus Lab

Theseus Lab je rychle se rozvíjející společnost poskytující služby v oblasti výroby, dodávky, montáže, seřizování, spouštění a technické podpory hi-tech produktů v odvětvích chemie, měření, vzdělávání, automatizace, telekomunikace. Jedním z hlavních poslání společnosti je přesun špičkových technologií na trhy s tranzitivní ekonomikou.

Telefon: +420 296 348-840
Email: mail@theseuslab.cz

SKUPINA SPOLEČNOSTÍ
Theseus Lab®
Theseus Lab působí na mnoha trzích se špičkovými technologiemi. Díky kvalifikovanému týmu a promyšlené strategii patří mezi regionální lídry dodávek hi-tech produkce na trhy s tranzitivní ekonomikou v oblasti měření, telekomunikací, chemie, automatizace a vzdělávání. Nabízíme produkci více než 100 značek. Sledujeme všechna inovativní řešení ve svých oblastech, abychom je jako první nabídli svým klientům, provádíme průzkum neobsazených a bezkonkurenčních sfér na regionálních trzích spojených s moderními technologiemi. V nejbližší době můžeme očekávat, že se objeví nové směry činnosti našich společností.
16 letna trhu
24 ochrannáznámka
135 značky
89 zaměstnanec
2527 zákazník
K dnešnímu dni se společnost nezabývá jen dodávkami, ale také investuje vlastní prostředky do výroby, která důstojně konkuruje produktům věhlasných značek. Některé výrobky nemají obdoby.

Jak rosteme

Novinky

Běloruská státní univerzita skončila vzdělávací program pro laboratorní specialisty

bsu-news-01-anons

Sponzorem byla společnost Theseus Lab.

Happy New Year and Spring Holiday!

570х315_card_NY_TheseusLab_2020

Prosperity in business to our Chinese partners!

Veselé vánoce a šťastný nový rok!

570х315_card_NY_TheseusLab_2020

Přejeme spokojené prožití zimních svátků!

Theseus Lab na mezinárodní výstavě INTERLIFT 2019 – The World of Elevators

TheseusLab

Zveme vás k návštěvě našeho stánku na největší specializované výstavě, která se bude konat ve dnech 15. – 18. října v německém Augsburgu.

Kontakty

+420 296 348-840

mail@theseuslab.cz

Václavské náměstí 808/66, Nové Město, 110 00 Praha 1, Czech Republic