English Казахстан

Měření

Kromě toho se na trzích začíná prosazovat i produkce desítek jiných značek, které doplňují produktové portfolio našich partnerů.
Theseus Lab dnes nabízí přes
1700
položek zařízení od 24 výrobců. Nomenklatura nabízených řešení se přitom neustále rozšiřuje.
V současné době máme uzavřeny dohody o výhradním partnerství se známými výrobci, jako nap.:
Osvědčili jsme se jako seriózní dodavatel, o jehož služby mají zájem představitelé školských zařízení (BGUIR a BGU) i akademické vědy (celá řada ústavů Národní akademie věd Běloruska), národní orgány utvářející státní politiku v oblasti metrologie, certifikace a standardizace – BelGIM a BelGISS a také vývojová oddělení a laboratoře velkých korporací.
Naši specialisté uskutečnili dodávku a montáž první a dosud jediné zvukotěsné komory v Bělorusku. Zvítězili jsme v soutěži na dodavatele vysílačů pro digitální televize ve standardu DVB-T2 pro Běloruskou televizní a rozhlasovou společnost (Belteleradiokompanija). Zásadní důležitost mělo i vítězství v osmi lotech evropského tendru EuropeAid/135802/DH/SUP/BY na dodávku zařízení v oblasti testování energetické efektivity a energetických úspor spotřebního zboží.
Díky tomu, že pracujeme v těsném spojení se zákazníky, zřetelně vidíme jejich potřeby a nabízíme jim optimální řešení co do poměru cena/kvalita.
Celkový počet odběratelů našich zkušebních a měřících a telekomunikačních zařízení přesáhl
1500
Theseus Lab neustále rozšiřuje nomenklaturu zkušebních a měřících zařízení a pokrývá stále nové a nové oblasti a druhy měření, nabízí svým zákazníkům produkci nových výrobců, z nichž mnozí nejsou na trzích postsovětského prostoru zastoupeni.

Nabízíme

výrobcům
oboustranně výhodnou spolupráci
zákazníkům
pak kvalitní péči
regionálním zástupcům
poctivé partnerství
investorům
zajímavé nabídky