UniTesS Vision
systém strojového vidění
lze použít ve většině laboratoří bez ohledu na jejich profil a přístrojové platformy. Systém umožňuje snímat s vysokou přesností hodnoty z displejů většiny přístrojů, které mají číslicovou indikaci. Přitom přesnost prakticky nezávisí na tom, jaký typ displejů aparatura používá: zda LCD, LED, výbojkové, segmentové, grafické.
Přesnost měření nezáleží na rychlosti změn hodnot na displejích. Unitess Vision s jistotou rozeznává i pomalé procesy, jejichž měření může trvat i několik desítek sekund (například měření velmi velkého odporu), a rychlé změny hodnot měřené veličiny (méně než 1 sekunda).
Databáze Unitess umožňuje plánovat, sledovat a optimalizovat veškeré úkony, jež provádí personál laboratoře, což viditelně snižuje zátěž na zaměstnance – od řadového laboranta po vedoucího laboratoře nebo skupiny laboratoří.
Nehledě na to, že byl systém odzkoušen na velmi velkém počtu různých přístrojů, je v něm zabudován mechanismus učení pro případ, že bude nutné pracovat s monitory nového typu.
Automatizace práce s duševním vlastnictvím
Z iniciativy Jevgenije Viktoroviče Paka, člena mezinárodní organizace pro přenos technologií LES International, byl vyvinut algoritmus řízení duševního vlastnictví, jaký nemá obdoby. Tento algoritmus se stal základem programově analytického komplexu «Intelektuální kapitál».
PAK
«Intelektuální
kapitál»
představuje účinný nástroj pro vytváření, uchovávání, vyhledávání, analýzu a vizualizaci dat podle přihlášek: patentů vynálezů, užitných vzorů a průmyslových vzorů, osvědčení na ochranné známky, vědeckotechnické články aj.
Patentové informace ve spojení s fulltextovými vědeckotechnickými články lze využít nejen k ochraně a obraně duševního vlastnictví, ale i k analýze činnosti konkurence, stanovení technické úrovně vyráběné produkce a vyhotovení nových konkurenceschopných technických řešení.
V procesu vývoje je celá řada produktů včetně stejnojmenného programového laboratorního komplexu určeného k organizaci studijního procesu na vysokých školách. Tento komplex bude zajišťovat studentům a přednášejícím technologie a zdroje pro nabytí a předávání základních vědomostí a dovedností v oblasti ochrany duševního vlastnictví, autorského práva a příbuzných práv.
Vývoj a implementace softwaru a analytické systémy firma zabývající se členy Theseus Lab, «TRIIN». Společnost má své kanceláře v Minsku a Petrohradu.