English Русский Беларусь Казахстан

Theseus Lab

Theseus Lab je rychle se rozvíjející společnost poskytující služby v oblasti výroby, dodávky, montáže, seřizování, spouštění a technické podpory hi-tech produktů v odvětvích chemie, měření, vzdělávání, automatizace, telekomunikace. Jedním z hlavních poslání společnosti je přesun špičkových technologií na trhy s tranzitivní ekonomikou.

Telefon: +420 296 348-840
Email: mail@theseuslab.cz

SKUPINA SPOLEČNOSTÍ
Theseus Lab®
Theseus Lab působí na mnoha trzích se špičkovými technologiemi. Díky kvalifikovanému týmu a promyšlené strategii patří mezi regionální lídry dodávek hi-tech produkce na trhy s tranzitivní ekonomikou v oblasti měření, telekomunikací, chemie, automatizace a vzdělávání. Nabízíme produkci více než 100 značek. Sledujeme všechna inovativní řešení ve svých oblastech, abychom je jako první nabídli svým klientům, provádíme průzkum neobsazených a bezkonkurenčních sfér na regionálních trzích spojených s moderními technologiemi. V nejbližší době můžeme očekávat, že se objeví nové směry činnosti našich společností.
16 letna trhu
24 ochrannáznámka
135 značky
89 zaměstnanec
2527 zákazník
K dnešnímu dni se společnost nezabývá jen dodávkami, ale také investuje vlastní prostředky do výroby, která důstojně konkuruje produktům věhlasných značek. Některé výrobky nemají obdoby.

Jak rosteme

Novinky

Zveme Vás na seminář o chromatografii

seminar Waters Theseus Lab site

27.03.2019 se v Minsku uskuteční seminář na téma “Základní kurz chromatografie, řešení standardních aplikovaných úloh”

Možnosti Theseus Lab: dodávky zařízení s pokročilou technologií

news theseus lab

Naše společnost dokončila projekt dodávky systému s jedinečnou technologií bezzávadného finálního čištění a megazvukového čištění.

Účast Тheseus Lab na konferenci „Buněčná biologie a biotechnologie rostlin“

conference Cytobiology and Plant Biotechnology

Тheseus Lab byla generálním sponzorem Mezinárodní vědecko-praktické konference „Buněčná biologie a biotechnologie rostlin“.

Тheseus Lab na konferenci Analytika RB 2018

Analytics RB-2018

Společnost Тheseus Lab byla generálním sponzorem vědecké konference o analytické chemii v Minsku.

Kontakty

+420 296 348-840

mail@theseuslab.cz

Václavské náměstí 808/66, Nové Město, 110 00 Praha 1, Czech Republic