English Русский Беларусь Казахстан

Theseus Lab

Theseus Lab je rychle se rozvíjející společnost poskytující služby v oblasti výroby, dodávky, montáže, seřizování, spouštění a technické podpory hi-tech produktů v odvětvích chemie, měření, vzdělávání, automatizace, telekomunikace. Jedním z hlavních poslání společnosti je přesun špičkových technologií na trhy s tranzitivní ekonomikou.

Telefon: +42 022 680-28-58
Email: mail@theseuslab.cz

SKUPINA SPOLEČNOSTÍ
Theseus Lab®
Theseus Lab působí na mnoha trzích se špičkovými technologiemi. Díky kvalifikovanému týmu a promyšlené strategii patří mezi regionální lídry dodávek hi-tech produkce na trhy s tranzitivní ekonomikou v oblasti měření, telekomunikací, chemie, automatizace a vzdělávání. Nabízíme produkci více než 100 značek. Sledujeme všechna inovativní řešení ve svých oblastech, abychom je jako první nabídli svým klientům, provádíme průzkum neobsazených a bezkonkurenčních sfér na regionálních trzích spojených s moderními technologiemi. V nejbližší době můžeme očekávat, že se objeví nové směry činnosti našich společností.
16 letna trhu
24 ochrannáznámka
135 značky
89 zaměstnanec
2527 zákazník
K dnešnímu dni se společnost nezabývá jen dodávkami, ale také investuje vlastní prostředky do výroby, která důstojně konkuruje produktům věhlasných značek. Některé výrobky nemají obdoby.

Jak rosteme

Novinky

Účast Тheseus Lab na konferenci „Buněčná biologie a biotechnologie rostlin“

conference Cytobiology and Plant Biotechnology

Тheseus Lab byla generálním sponzorem Mezinárodní vědecko-praktické konference „Buněčná biologie a biotechnologie rostlin“.

Тheseus Lab na konferenci Analytika RB 2018

Analytics RB-2018

Společnost Тheseus Lab byla generálním sponzorem vědecké konference o analytické chemii v Minsku.

Theseus Lab je autorizovaným zástupcem společnosti LDetek

LDetek logo

Zastupujeme zařízení pro plynovou chromatografii a příslušenství LDetek v Bělorusku, v zemích SNS a v České republice.

Šťastný Nový Rok!

novyj-god-2017-1

Vážení přátelé, Nový rok už klepe na dveře a my Vám děkujeme za Vaši přízeň a spolupráci v roce 2016 a těšíme se na další v novém roce! Přejeme Vám hodně pracovních i osobních úspěchů a zdraví! Váš tým Theseus Lab s.r.o.

Kontakty

+42 022 680-28-58.

mail@theseuslab.cz

Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Prague, Czech Republic