English Русский Беларусь Казахстан

Theseus Lab

Theseus Lab je rychle se rozvíjející společnost poskytující služby v oblasti výroby, dodávky, montáže, seřizování, spouštění a technické podpory hi-tech produktů v odvětvích chemie, měření, vzdělávání, automatizace, telekomunikace. Jedním z hlavních poslání společnosti je přesun špičkových technologií na trhy s tranzitivní ekonomikou.

Telefon: +420 296 348-840
Email: mail@theseuslab.cz

SKUPINA SPOLEČNOSTÍ
Theseus Lab®
Theseus Lab působí na mnoha trzích se špičkovými technologiemi. Díky kvalifikovanému týmu a promyšlené strategii patří mezi regionální lídry dodávek hi-tech produkce na trhy s tranzitivní ekonomikou v oblasti měření, telekomunikací, chemie, automatizace a vzdělávání. Nabízíme produkci více než 100 značek. Sledujeme všechna inovativní řešení ve svých oblastech, abychom je jako první nabídli svým klientům, provádíme průzkum neobsazených a bezkonkurenčních sfér na regionálních trzích spojených s moderními technologiemi. V nejbližší době můžeme očekávat, že se objeví nové směry činnosti našich společností.
16 letna trhu
24 ochrannáznámka
135 značky
89 zaměstnanec
2527 zákazník
K dnešnímu dni se společnost nezabývá jen dodávkami, ale také investuje vlastní prostředky do výroby, která důstojně konkuruje produktům věhlasných značek. Některé výrobky nemají obdoby.

Jak rosteme

Novinky

Theseus Lab na mezinárodní výstavě INTERLIFT 2019 – The World of Elevators

TheseusLab

Zveme vás k návštěvě našeho stánku na největší specializované výstavě, která se bude konat ve dnech 15. – 18. října v německém Augsburgu.

Firma Theseus Lab uspořádala praltický seminář expresní analýzy na nejmenším na světě přenosném plynovém chromatograficko-hmotnostním spektometru (PCh-HS).

seminar_30.07.2019_header

30 července v Minsku Theseus Lab společně se společností SchelTec A.G uspořádala školicí workshop „Expresní analýza na přenosném PCh-HS Torion T-9“.

Došlo k porozumění o spolupráci s Labthink Instruments

Labthink Instruments - TheseusLab news

Nyní klienti TheseusLab získali možnost kupovat technologicky vyspělá zařízení pro výzkum od špičkového světového výrobce.

Zveme Vás na seminář o chromatografii

seminar Waters Theseus Lab site

27.03.2019 se v Minsku uskuteční seminář na téma “Základní kurz chromatografie, řešení standardních aplikovaných úloh”

Kontakty

+420 296 348-840

mail@theseuslab.cz

Václavské náměstí 808/66, Nové Město, 110 00 Praha 1, Czech Republic